Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
931
Kiełczowska
kierunek:
Brzezia Łąka - Główna Pętla
6
19
E
59
B
7
39
B
8
9
10
11
12
13
14
02
B
15
02
B
16
02
B
17
02
B
53
B
18
53
W
E - kurs do Bielawy przez Piecowice z pominięciem Kiełczówka
B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka
W - kurs do Piecowic z pominięciem Kiełczówka