Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
319
Bałtycka
kierunek:
Kamieńskiego (Pętla)
5
43
6
10
41
7
08
40
8
08
9
10
11
12
13
14
06
30
37
15
17
47
16
17
44
17
12
H
42
H - kurs przedłużony do Polanowic