Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
107
Rogowska (P+R)
kierunek:
Krzyki
4
13
43
5
15
26
54
6
03
09
26
43
58
7
12
25
40
8
03
19
33
9
03
36
10
06
36
11
06
K
36
12
06
36
13
06
K
36
14
05
13
29
43
58
15
13
31
46
16
01
16
31
46
17
00
19
32
18
00
30
L
19
00
L
30
Y
20
00
L
24
L
39
L
21
09
Y
39
L
22
09
L
K - kurs do Krzyków przez Klecinę (Stacja kolejowa)
L - kurs do Krzyków z pominięciem Giełdowej (Centrum Hurtu)
Y - kurs do Krzyków przez Klecinę (Stacja kolejowa) z pominięciem Giełdowej (Centrum Hurtu)