Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
319
Jutrosińska
kierunek:
Kamieńskiego (Pętla)
5
47
6
14
45
7
12
44
8
12
9
10
11
12
13
14
10
34
41
15
21
51
16
21
48
17
16
H
46
H - kurs przedłużony do Polanowic