Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
319
Adamieckiego
kierunek:
Kamieńskiego (Pętla)
5
20
50
6
15
45
7
13
40
Z
8
10
Z
40
Z
9
12
Z
42
Z
10
11
12
13
44
14
19
47
15
17
44
16
14
H
46
17
16
Z
48
Z
18
19
Z
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej (do przyst. Bezpieczna po trasie)
H - kurs przedłużony do Polanowic