Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Kamienna
kierunek:
Pilczyce
5
09
24
39
54
6
15
27
39
51
7
03
15
27
39
51
8
03
15
27
39
51
9
04
11
26
41
56
10
11
26
35
V
41
56
11
11
26
41
56
12
11
26
41
56
13
11
26
41
56
14
14
26
38
50
15
02
14
26
38
50
16
02
14
26
38
50
17
02
14
26
38
50
18
03
11
26
41
44
Z
56
19
11
26
41
56
20
14
30
V
34
54
21
14
34
54
22
14
34
23
12
V
28
V
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Prudnicka po trasie)
Z - zjazd do zajezdni OŁBIN przy ul. Słowiańskiej (do przyst. pl. Jana Pawła II po trasie)