Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Kamienna
kierunek:
Pilczyce
5
53
6
13
33
53
7
13
33
53
8
13
33
53
9
15
35
55
10
15
35
55
11
15
35
55
12
15
35
55
13
15
35
55
14
15
35
55
15
15
35
55
16
15
35
55
17
15
35
55
18
15
35
55
19
15
35
55
20
14
34
54
21
14
34
54
22
14
34
54
V
23
12
V
28
V
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Prudnicka po trasie)