Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
936
Bierutowska
kierunek:
Godzieszowa - Transformator
7
37
B
8
9
47
10
11
12
13
37
M
14
27
15
16
27
17
18
27
M - kurs skrócony do Mulickiej (do przystanku Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) po trasie)
B - kurs przez Bukowinę i Siedlec z pominięciem Bąkowa, Łoziny i Tokar