Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Damrota
kierunek:
Łozina - Skrzy.
5
33
B
6
33
B
7
8
33
B
9
10
33
B
11
12
33
13
14
33
15
16
33
17
18
33
19
20
33
21
22
23
22
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic