Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
947
Mokronos Dolny - Stawowa/Szczęśliwa
kierunek:
Smolec - Lipowa/Pętla
5
13
M
6
02
M
7
28
8
9
09
10
11
09
12
59
13
14
34
M
15
34
16
34
M
17
34
M
18
33
19
20
33
M - kurs przedłużony do Małkowic przez Kębłowice