Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Prudnicka
kierunek:
Pilczyce
5
10
25
40
55
6
16
28
40
52
7
04
16
28
40
52
8
04
16
28
40
52
9
05
12
27
42
57
10
12
27
36
V
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
15
27
39
51
15
03
15
27
39
51
16
03
15
27
39
51
17
03
15
27
39
51
18
04
12
27
42
45
Z
57
19
12
27
42
57
20
15
31
V
35
55
21
15
35
55
22
15
35
23
13
V
29
V
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Prudnicka po trasie)
Z - zjazd do zajezdni OŁBIN przy ul. Słowiańskiej (do przyst. pl. Jana Pawła II po trasie)