Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Prudnicka
kierunek:
Pilczyce
5
54
6
14
34
54
7
14
34
54
8
14
34
54
9
16
36
56
10
16
36
56
11
16
36
56
12
16
36
56
13
16
36
56
14
16
36
56
15
16
36
56
16
16
36
56
17
16
36
56
18
16
36
56
19
16
36
56
20
15
35
55
21
15
35
55
22
15
35
55
V
23
13
V
29
V
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Prudnicka po trasie)