Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
947
Mokronos Dolny - Stawowa/Szczęśliwa
kierunek:
Smolec - Lipowa/Pętla
6
31
M
7
8
31
9
10
31
M
11
12
31
13
14
31
M
15
16
31
17
18
31
M
19
20
31
21
22
46
M - kurs przedłużony do Małkowic przez Kębłowice