Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
927
Tyrmanda
kierunek:
Smolec - Wiśniowa
5
31
R
6
01
34
R
7
05
35
R
8
15
55
R
9
10
01
11
01
R
12
11
55
R
13
45
14
17
R
47
15
18
R
48
16
18
R
48
17
17
R
47
18
45
R
19
45
20
44
R
21
44
22
44
R - kurs do Pietrzykowic z pominięciem Krzeptowa (do przyst. Smolec-Chłopska/Cisowa po trasie)