Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Prudnicka
kierunek:
Karłowice
5
06
21
36
51
6
08
20
32
44
56
7
08
20
32
44
56
8
08
20
32
44
56
9
09
24
39
54
10
09
24
39
54
11
09
24
39
54
12
09
24
39
54
13
09
24
39
54
14
08
20
32
44
56
15
08
20
32
44
56
16
08
20
32
44
56
17
08
20
32
44
56
18
09
24
39
54
19
09
24
39
54
20
03
18
V
21
41
21
01
21
41
22
01
21
41
23
05
20
V
36
V
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Joannitów po trasie)