| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
R - kurs przedłużony do Dworca Autobusowego (ul. Sucha) G - kurs przedłużony do Dworca Głównego (ul. Peronowa) Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej przez ul. Na Ostatnim Groszu, Most Milenijny, ul. Jeziorańskiego (do przyst. Nowodworska po trasie) |