Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
107
Wałbrzyska
kierunek:
Krzyki
4
36
5
06
38
49
6
19
29
35
52
7
10
29
43
56
8
11
31
47
9
01
29
10
02
32
11
02
32
K
12
02
32
13
02
32
K
14
02
05
34
42
58
15
12
28
44
16
02
17
32
47
17
02
16
29
48
18
01
26
55
19
25
55
Y
20
22
46
21
01
31
Y
22
01
31
K - kurs do Krzyków przez Klecinę (Stacja kolejowa)
Y - kurs do Krzyków przez Klecinę (Stacja kolejowa) z pominięciem Giełdowej (Centrum Hurtu)