Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Daszyńskiego
kierunek:
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
5
04
19
34
49
6
00
09
21
33
45
57
7
09
21
33
45
57
8
09
21
33
45
9
03
18
33
48
57
X
10
03
18
33
48
11
03
18
33
48
12
03
18
33
48
13
03
18
33
48
14
02
09
21
33
45
57
15
09
21
33
45
57
16
09
21
33
45
57
17
09
21
33
45
18
03
18
33
42
X
48
19
03
18
27
X
33
48
20
04
19
39
59
21
19
39
59
22
19
39
58
X
23
15
X
34
X
44
X
50
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)