Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
927
Zagony
kierunek:
Smolec - Wiśniowa
5
32
R
6
02
35
R
7
06
36
R
8
16
56
R
9
10
02
11
02
R
12
12
56
R
13
46
14
18
R
48
15
19
R
49
16
19
R
49
17
18
R
48
18
46
R
19
46
20
45
R
21
45
22
45
R - kurs do Pietrzykowic z pominięciem Krzeptowa (do przyst. Smolec-Chłopska/Cisowa po trasie)