Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
931
Kiełczów - Sosnowa
kierunek:
Brzezia Łąka - Główna Pętla
6
22
E
7
02
B
42
B
8
9
10
11
12
13
14
05
B
15
05
B
16
05
B
17
05
B
56
B
18
56
W
E - kurs do Bielawy przez Piecowice z pominięciem Kiełczówka
B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka
W - kurs do Piecowic z pominięciem Kiełczówka