Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Piastowska
kierunek:
Klecina
5
14
29
44
59
6
12
24
36
48
7
00
12
24
36
48
8
00
12
24
36
48
9
00
14
29
44
59
10
14
29
44
59
11
14
29
44
59
12
14
29
44
59
13
14
29
44
59
14
12
24
36
48
15
00
12
24
36
48
16
00
12
24
36
48
17
00
12
24
36
48
18
00
14
29
44
59
19
14
29
44
59
20
11
Z
16
36
56
21
16
36
56
22
16
36
23
07
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
Z - zjazd do zajezdni OŁBIN przy ul. Słowiańskiej (do przyst. pl. Bema po trasie)