Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Nowowiejska
kierunek:
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
5
22
42
6
02
22
42
7
02
22
42
8
02
22
42
9
02
22
42
10
02
22
42
11
02
22
42
12
02
22
42
13
02
22
42
14
02
22
42
15
02
22
42
16
02
22
42
17
02
22
42
18
02
22
42
19
02
22
42
20
01
21
41
21
01
21
41
22
01
21
41
23
00
X
16
X
35
X
45
X
51
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)