Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
931
Kiełczów - Wrocławska
kierunek:
Kiełczówek - Pętla
4
34
5
04
34
6
04
44
7
24
8
04
27
57
R
9
27
57
R
10
27
57
R
11
27
57
R
12
27
57
R
13
27
47
R
14
27
K
47
R
15
27
K
47
R
16
27
47
R
17
28
18
28
19
28
58
20
28
R
58
21
28
R
58
22
38
R - kurs skrócony do przyst. Kiełczów-pętla (Plac Jana Gdaka)
K - kurs do Kiełczówka przez Wilczyce, Stary Młyn