Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Jedności Narodowej
kierunek:
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
5
07
22
37
52
6
04
13
25
37
49
7
01
13
25
37
49
8
01
13
25
37
49
9
07
22
37
52
10
01
X
07
22
37
52
11
07
22
37
52
12
07
22
37
52
13
07
22
37
52
14
06
13
25
37
49
15
01
13
25
37
49
16
01
13
25
37
49
17
01
13
25
37
49
18
07
22
37
46
X
52
19
07
22
31
X
37
52
20
07
22
42
21
02
22
42
22
02
22
42
23
01
X
17
X
36
X
46
X
52
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)