Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Pl. Wróblewskiego
kierunek:
Grabiszyńska (Cmentarz)
5
12
27
42
57
6
13
25
37
49
7
01
13
25
37
49
8
01
13
25
37
49
9
01
12
27
30
Z
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
13
25
37
49
15
01
13
25
37
49
16
01
13
25
37
49
17
01
13
25
37
49
18
01
12
27
42
57
19
12
27
42
57
20
12
32
38
Z
52
21
12
32
52
22
12
32
51
X
23
04
X
22
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)
Z - zjazd do zajezdni OŁBIN przy ul. Słowiańskiej (do przyst. Galeria Dominikańska po trasie)