Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Pl. Wróblewskiego
kierunek:
Grabiszyńska (Cmentarz)
5
31
51
6
11
31
51
7
11
31
51
8
11
31
51
9
12
32
52
10
12
32
52
11
12
32
52
12
12
32
52
13
12
32
52
14
12
32
52
15
12
32
52
16
12
32
52
17
12
32
52
18
12
32
52
19
12
32
52
20
12
32
52
21
12
32
52
22
12
32
51
V
23
04
X
22
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Dworzec Główny po trasie)
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)