Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
931
Kiełczów - Wrocławska
kierunek:
Brzezia Łąka - Główna Pętla
6
24
E
7
04
B
44
B
8
9
10
11
12
13
14
07
B
15
07
B
16
07
B
17
07
B
58
B
18
58
W
E - kurs do Bielawy przez Piecowice z pominięciem Kiełczówka
B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka
W - kurs do Piecowic z pominięciem Kiełczówka