| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
K - kurs do Krzyków przez Klecinę (Stacja kolejowa) L - kurs do Krzyków z pominięciem Giełdowej (Centrum Hurtu) Y - kurs do Krzyków przez Klecinę (Stacja kolejowa) z pominięciem Giełdowej (Centrum Hurtu) Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej (do przyst. Strzegomska (krzyżówka) po trasie) |