Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
107
Końcowa
kierunek:
Krzyki
4
22
52
5
24
35
6
04
14
20
37
54
7
12
26
39
54
8
14
30
44
9
13
46
10
16
46
11
16
K
46
12
16
46
13
16
K
46
14
17
25
41
55
15
11
27
45
16
00
15
30
45
17
00
13
32
45
18
10
40
L
19
10
L
40
Y
20
09
L
33
L
48
L
21
18
Y
48
L
22
18
L
K - kurs do Krzyków przez Klecinę (Stacja kolejowa)
L - kurs do Krzyków z pominięciem Giełdowej (Centrum Hurtu)
Y - kurs do Krzyków przez Klecinę (Stacja kolejowa) z pominięciem Giełdowej (Centrum Hurtu)