Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Urząd Wojewódzki (Impart)
kierunek:
Górnicza
7
27
47
8
07
27
47
9
08
28
48
10
08
28
48
11
08
28
48
12
08
28
48
13
08
28
48
14
08
28
48
15
08
28
48
16
08
28
48
17
08
28
48
18
08
28
48
19
08
28
48
20
08
28
48
21
08
28
48
22
08
28
46
V
23
20
V
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Galeria Dominikańska po trasie)