Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
134
Krucza
kierunek:
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
0
17
Z
1
2
3
4
5
23
43
6
17
51
7
20
50
8
13
43
9
19
44
10
14
44
11
05
Z
14
44
12
14
44
13
14
44
14
17
48
15
17
50
16
20
50
17
23
51
18
21
53
19
23
43
20
07
41
21
11
41
22
11
41
23
13
37
F
57
Z
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej przez ul. Na Ostatnim Groszu, Most Milenijny, ul. Jeziorańskiego (do przyst. Szkocka po trasie)
F - kurs skrócony do przyst. FAT