Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
134
Szkocka
kierunek:
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
0
07
Z
27
Z
1
2
3
4
5
6
09
31
7
01
31
8
01
31
9
01
25
55
10
25
55
11
25
55
12
25
55
13
25
55
14
25
55
15
25
55
16
25
55
17
25
55
18
25
55
19
25
55
20
23
53
21
23
53
22
23
53
23
23
57
Z
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej przez ul. Na Ostatnim Groszu, Most Milenijny, ul. Jeziorańskiego (do przyst. Szkocka po trasie)