Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
136
Irysowa
kierunek:
Tarnogaj
5
24
H
54
H
6
16
46
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
40
21
22
08
H - kurs do Tarnogaju przez ul. Milenijną, Lotniczą i Bajana