Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
pl. Srebrny
kierunek:
Krzyki
5
21
41
6
01
22
42
7
02
22
42
8
02
22
42
9
02
24
44
10
04
24
44
11
04
24
44
12
04
24
44
13
04
24
44
14
04
24
44
15
04
24
44
16
04
24
44
17
04
24
44
18
04
24
44
19
04
24
44
20
04
22
42
21
02
22
42
22
02
X
22
X
42
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)