Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Ojca Beyzyma
kierunek:
Krzyki
5
29
49
6
09
30
50
7
10
30
50
8
10
30
50
9
10
32
52
10
12
32
52
11
12
32
52
12
12
32
52
13
12
32
52
14
12
32
52
15
12
32
52
16
12
32
52
17
12
32
52
18
12
32
52
19
12
32
52
20
12
30
50
21
10
30
50
22
10
X
30
X
50
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)