Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Dubois
kierunek:
Krzyki
5
05
25
45
6
05
25
45
7
05
25
45
8
05
25
45
9
06
26
46
10
06
26
46
11
06
26
46
12
06
26
46
13
06
26
46
14
06
26
46
15
06
26
46
16
06
26
46
17
06
26
46
18
06
26
46
19
06
26
46
20
05
25
45
21
05
25
45
X
22
05
X
25
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)