Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
146
Borowska (Aquapark)
kierunek:
Gaj - Pętla
5
16
36
56
6
25
39
54
7
17
33
48
8
04
18
34
H
48
9
04
H
18
53
10
25
55
11
25
55
12
25
55
13
25
53
14
08
25
39
54
15
09
24
39
51
16
08
23
38
53
17
07
22
36
H
51
18
06
H
22
38
53
H
19
08
38
20
05
29
59
21
29
59
22
29
59
H
H - kurs do Morwowej (do przyst. Krynicka po trasie)