Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
146
Tramwajowa
kierunek:
Gaj - Pętla
4
55
5
15
35
6
02
16
31
52
7
07
22
38
53
8
09
H
23
39
H
53
9
29
10
01
31
11
01
31
12
01
31
13
01
29
44
57
14
10
25
39
54
15
09
21
38
53
16
08
23
38
55
17
09
H
24
39
H
57
18
14
29
H
44
19
14
42
20
08
38
21
08
38
22
08
38
H
H - kurs do Morwowej (do przyst. Krynicka po trasie)