Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Wrocław Szczepin
kierunek:
Gaj
5
14
34
54
6
14
34
54
7
14
34
54
8
14
34
55
9
15
35
55
10
15
35
55
11
15
35
55
12
15
35
55
13
15
35
55
14
15
35
55
15
15
35
55
16
15
35
55
17
15
35
55
18
15
35
55
19
15
35
55
20
15
35
55
21
15
35
55
22
15
35
55
23
15
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Świdnicka po trasie)