Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Wielka
kierunek:
Krzyki
5
09
30
45
6
00
16
32
44
56
7
08
20
32
44
56
8
08
20
32
44
56
9
08
20
31
46
10
01
16
31
46
11
01
16
31
46
12
01
16
31
46
13
01
16
31
46
14
01
16
32
44
56
15
08
20
32
44
56
16
08
20
32
44
56
17
08
20
32
44
56
18
08
20
31
46
19
01
16
31
46
20
01
14
22
31
X
40
21
00
20
40
22
00
20
40
23
00
22
37
X
42
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)