Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Oporów
kierunek:
Leśnica
5
08
23
38
55
6
08
20
32
44
56
7
08
20
32
44
56
8
08
20
32
44
56
9
09
24
39
54
10
03
X
09
24
39
54
11
09
24
39
54
12
09
24
39
54
13
09
24
39
54
14
08
20
32
44
56
15
08
20
32
44
56
16
08
20
32
44
56
17
08
20
32
44
56
18
09
24
39
54
19
03
V
09
24
39
53
20
08
X
13
29
X
33
53
21
13
33
53
22
13
33
48
X
23
17
X
36
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Hallera po trasie)