Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Grabiszyńska (Cmentarz)
kierunek:
Leśnica
5
10
25
40
57
6
10
22
34
46
58
7
10
22
34
46
58
8
10
22
34
46
58
9
11
26
41
56
10
05
X
11
26
41
56
11
11
26
41
56
12
11
26
41
56
13
11
26
41
56
14
10
22
34
46
58
15
10
22
34
46
58
16
10
22
34
46
58
17
10
22
34
46
58
18
11
26
41
56
19
05
V
11
26
41
55
20
10
X
15
31
X
35
55
21
15
35
55
22
15
35
50
X
23
19
X
38
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Hallera po trasie)