Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Dworzec Główny
kierunek:
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
0
02
X
1
2
3
4
5
18
33
48
6
03
16
25
37
49
7
01
13
25
37
49
8
01
13
25
37
49
9
01
19
34
49
10
04
13
X
19
34
49
11
04
19
34
49
12
04
19
34
49
13
04
19
34
49
14
04
18
25
37
49
15
01
13
25
37
49
16
01
13
25
37
49
17
01
13
25
37
49
18
01
19
34
49
58
X
19
04
19
34
43
X
49
20
04
18
33
53
21
13
33
53
22
13
33
53
23
11
X
27
X
46
X
56
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)