Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Nowowiejska
kierunek:
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
5
06
21
36
51
6
02
11
23
35
47
59
7
11
23
35
47
59
8
11
23
35
47
9
05
20
35
50
59
X
10
05
20
35
50
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
35
50
14
04
11
23
35
47
59
15
11
23
35
47
59
16
11
23
35
47
59
17
11
23
35
47
18
05
20
35
44
X
50
19
05
20
29
X
35
50
20
06
21
41
21
01
21
41
22
01
21
41
23
00
X
16
X
35
X
45
X
51
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)