Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
243
Rynek
kierunek:
Leśnica
0
42
1
42
2
42
3
42
P
4
59
Z
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
42
P - kurs skrócony do Pilczyc
Z - zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej z pominięciem ulicy Petrusewicza (do przyst. Rynek po trasie)