Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
257
Dworzec Autobusowy
kierunek:
Dyrekcyjna
0
02
1
02
L
2
02
3
02
4
02
L
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
32
L
L - kurs skrócony do Ślazowej (do przyst. Lipska po trasie)