Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
319
Nowodworska
kierunek:
Klecina (Stacja Kolejowa)
4
34
5
15
33
6
03
16
50
7
20
48
8
24
54
9
10
11
12
13
20
45
14
24
53
15
22
52
16
22
52
17
23