Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
4
Pułaskiego
kierunek:
Oporów
5
25
45
6
05
25
45
7
05
25
45
8
05
25
45
9
05
27
47
10
07
27
47
11
07
27
47
12
07
27
47
13
07
27
47
14
07
27
47
15
07
27
47
16
07
27
47
17
07
27
47
18
07
27
47
19
07
27
47
20
07
26
46
21
06
26
46
22
06
26
46
23
03
17
X
24
44
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)