Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Park Wschodni
kierunek:
Grabiszyńska (Cmentarz)
5
23
43
6
02
22
42
7
02
22
42
8
02
22
42
9
03
23
43
10
03
23
43
11
03
23
43
12
03
23
43
13
03
23
43
14
03
23
43
15
03
23
43
16
03
23
43
17
03
23
43
18
03
23
43
19
03
23
43
20
03
23
43
21
03
23
43
22
03
23
42
V
55
X
23
14
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Dworzec Główny po trasie)
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)