Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Hallera
kierunek:
Krzyki
6
31
51
7
11
31
51
8
11
31
51
9
11
33
53
10
13
33
53
11
13
33
53
12
13
33
53
13
13
33
53
14
13
33
53
15
13
33
53
16
13
33
53
17
13
33
53
18
13
33
53
19
13
33
53
20
13
32
52
21
12
32
52
22
12
32
52
23
41
X
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)